Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookie.
Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać informację o ciasteczkach.
PŚDS

25.08.2019, imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

licznik wejść: 884815

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" (04.03.2019)

W dniu 3 marca 2019 r. delegacja naszego Domu wraz z opiekunami wzięła udział w VII Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tegoroczny bieg „Tropem Wilczym” odbył się na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

Bieg ku Pamięci Żołnierzom Niezłomnym poprzedziły okolicznościowe wystąpienia, m.in. starosty mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz prezesa Fundacji „Dziękujemy za Wolność” Pana Adama Zawadzkiego. Został także odczytany list od Prezydenta RP Andrzeja Dudy przez radnego Rady Miasta Pana Roberta Ślusarczyka, który był skierowany do wszystkich uczestników biegów „Tropem Wilczym”, odbywających się w całym kraju. Przed startem instruktorki z klubu fitness Fit&Joy z Mińska Mazowieckiego przeprowadziły krótką, ale jakże energiczną rozgrzewkę przy muzyce. Jak co roku bieg zorganizowano na dwóch dystansach: 1963 m oraz 5 km, po jego zakończeniu każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy został wyróżniony spośród instytucji biorących udział w VII Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Otrzymał z rąk prezesa Fundacji "Dziękujemy za Wolność" Pana Adama Zawadzkiego narodową flagę w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Została ona uszyta z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi Uczestnicy z dużym zaangażowaniem od I edycji biegu „Tropem Wilczym” włączają się w te wyjątkowe obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzom Niezłomnym.

Dziękujemy organizatorom za to niezwykłe wyróżnienie.

Archiwum

GALERIA

przejdź do galerii

Święto Pieczonego Ziemniaka


Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel/fax: 25 759 32 98
tel: 506 74 20 31

e-mail:


Copyright © PŚDS, Realizacja: GRAFANET