Wyjście na II Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa
W dniu 29 maja 2026 r. grupa uczestników naszego Domu wraz z opiekunami wybrała się na II Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa, zorganizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim. Podczas wydarzenia można było poznać specyfikę pracy strażaka oraz zobaczyć sprzęt, który jest używany podczas działań ratowniczych. Chętni mogli spróbować swoich sił w obsłudze węża strażackiego, co okazało się nie lada wyzwaniem. Spotkanie to było dla naszych uczestników ciekawym i wartościowym doświadczeniem.
















